سه شنبه 01 خرداد 1403    2024/5/21

يكشنبه 01 مرداد 1402 ، 24 : 10

کد خبر :

سخنگوی وزارت امور خارجه :

کنعانی: بحران در قلب رژیم صهیونیستی عمیقتر از بحران در قلب نخست‌وزیر آن است

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در واکنش به خبر جراحی قلب نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی بیان کرد که بحران در قلب رژیم صهیونیستی عمیقتر از بحران در قلب نخست‌وزیر آن است.

به گزارش گروه سیاست خارجی خبرگزاری سبحان ، ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه ایران در واکنش به بحران در رژیم صهیونیستی در توئیتی نوشت: در خبرها آمده است که پزشکان برای قلب نخست‌وزیر رژیم اشغالگر صهیونیستی باطری کار گذاشته‌اند، اما واضح است که بحران در قلب رژیم صهیونیستی عمیقتر از بحران در قلب نخست وزیر آن است.

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی بامداد روز یکشنبه به‌دلیل وضعیت ناپایدار قلبی تحت عمل جراحی قرار گرفت.

منابع خبری در سرزمین‌های اشغالی مدعی شدند ارسال علائم هشدارآمیز از ناحیه تراشه کار گذاشته در بدن نخست وزیر رژیم صهیونیستی حاکی از بروز نارسایی قلبی در بدن وی بود و به همین دلیل پزشکان بلافاصله ضمن بستری کردن وی، اقدام به عمل جراحی کردند.

گفته می‌شود تیم جراحی نخست وزیر رژیم صهیونیستی اقدام به کاشت یک دستگاه ضربان‌ساز قلب (pacemaker) در بدن وی کرده‌اند. تیم درمانی وضعیت نتانیاهو را پس از این عمل رضایت‌بخش اعلام کرده‌اند.

گمانه‌زنی‌ها در مورد عدم سلامت جسمانی نتانیاهو پس از آن شدت گرفت که نخست وزیر رژیم صهیونیستی هفته گذشته به‌دلیل از دست دادن تعادل خود در منزلش نقش بر زمین شد و به بیمارستان منتقل شد.

این در شرایطی است که ده‌ها هزار تن از مخالفین کودتای قضایی نتانیاهو شب گذشته پس از طی مسافت 65کیلومتری از تل‌آویو وارد شهر بیت‌المقدس شدند و اقدام به برپایی چادرهای خود مقابل ساختمان کنست رژیم صهیونیستی کردند. مخالفین تهدید کرده‌اند که مانع از برگزاری جلسه روز یکشنبه و دوشنبه پارلمان اسرائیل به‌منظور بررسی و تصویب لایحه کاهش اختیارات دستگاه قضایی خواهند شد.


يكشنبه 01 مرداد 1402 ، 24 : 10

کد خبر :

بازدید : 58
• بزرگنمایی متن خبر


سرخط اخبار بین الملل

پربازدیدترین ها