پنجشنبه 03 خرداد 1403    2024/5/23

چهارشنبه 28 تیر 1402 ، 21 : 14

کد خبر :

سارق متجاوز در دزفول اعدام شد

دادستان عمومی و انقلاب دزفول گفت: سارق متجاوزی که حین سرقت از یکی از منازل دزفول مرتکب زنای به عنف شده بود پس از تایید حکم قضایی به دار مجازات آویخته شد.

به گزارش سبحان ، به نقل از روابط عمومی دادگستری خوزستان، مهدی آماده روز چهارشنبه با تشریح این پرونده گفت: فردی مرداد سال ۱۳۹۸ با ورود به منزل یکی از شهروندان به قصد سرقت، مرتکب زنای به عنف شده بود که شناسایی و دستگیری این متجاوز به عنف به صورت اولویت در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: دادگاه کیفری یک استان خوزستان با توجه به شناسایی متهم توسط شاکی، اقرارهای صریح متهم در دادگاه و همچنین سایر شواهد و قرائن موجود در پرونده، اتهامات وی را محرز شناخت.

دادستان عمومی و انقلاب دزفول بیان کرد: این سارق متجاوز علاوه بر تحمل ۲ سال حبس به دلیل شروع به سرقت و در خصوص اتهام دیگر وی، به اعدام به شیوه متعارف محکوم شد.

آماده گفت: دادگستری خوزستان با حضور مدیران انقلابی و قاضیان شجاع و ولایتمدار به شهروندان این استان اطمینان خاطر می‌دهد که با تمام وجود و استفاده از همه ظرفیت‌های قانونی در برابر همه کسانی که بخواهند امنیت و آسایش مردم را سلب نمایند، با قاطعیت تمام ایستادگی و احکام الهی را اجرا می‌کند.


چهارشنبه 28 تیر 1402 ، 21 : 14

کد خبر :

بازدید : 128
• بزرگنمایی متن خبر


سرخط اخبار استان ها

پربازدیدترین ها