سه شنبه 01 خرداد 1403    2024/5/21

چهارشنبه 28 تیر 1402 ، 58 : 13

کد خبر :

گریه‌های مهران غفوریان در برنامه‌ محرمی

مهران غفوریان در برنامه‌ محرمی خاطراتی از دوران هیئت خودش مطرح کرد و گفت: من درباره امام حسین(ع) شایدی نیستم و خیلی مطمئن هستم امام حسین(ع) مرا دوست دارد. با هیچ چیز ایشان را عوض نمی‌کنم.

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری سبحان ، پس از پخش برنامه «مهلا» در ماه محرم سال‌های گذشته که با استقبال گسترده مخاطبان روبه‌رو شد، بار دیگر این برنامه با اجرای محمدحسین پویانفر ساخته می‌شود. اولین قسمت آن با حضور مهران غفوریان و سیدعلی مومنی (مداح) پخش شد که بازتاب‌های زیادی داشت.

این برنامه هر شب به صورت اینترنتی پخش می‌شود. مهران غفوریان در این گفت‌وگو با پویانفر به نکات جالبی اشاره کرده که بخشی از آنها به همراه ویدئو در ادامه آمده است. او در این گفت‌وگو تأکید کرد:  می‌دانید من از چه زمانی امام حسینی شدم ما یک هیئتی داشتیم در محله قدیمی‌مان در تهران، شهرک دریا بودیم. پدر من خدا رحمتش کند و روحشان شاد. خیلی دلم برای او تنگ شده، قرار بود عمل قلب کند همان عملی که خودم کردم. البته آن موقع ایران این عمل انجام نمی‌شد.

غفوریان همچنین به روایت ماجرایی اشاره کرد که وارد هیئت شد و دنبال مسئولیت بود اما همه مسئولیت‌ها از قبل تقسیم شده بود. همین‌طور که دمِ درِ هیئت نشسته بود شخصی به نام رضا مرادی را می‌بیند. از مرادی می‌خواهد مسئولیتی در هیئت داشته باشد و نیت گرفته تا پدرش از زیر عمل قلب زنده برگردد. او به مهران غفوریان می‌گوید چرا فکر می‌کنی اینجا مسئولیتی نیست؟ 

غفوریان این‌طور روایتش را ادامه می‌دهد: آن موقع جاکفشی و این‌ها نبود به من گفت این کفش‌ها همه روی هم روی هم قرار گرفته و این‌ها را جُفت کن. به عبارتی نظام‌مند شوند. شاید تکراری باشد در فیلمی دیده باشید برای من است. من از اینجا نوکری خیمه امام حسین(ع) را یاد گرفتم.گفتم کفش جفت کنم خیلی کار قشنگی است. آنقدر به چشم امام حسین می‌آید. رفته رفته مسئولیت‌های دیگری گرفتم، به آبدارخانه رفتم و پدرم سالم برگشت. 


چهارشنبه 28 تیر 1402 ، 58 : 13

کد خبر :

بازدید : 116
• بزرگنمایی متن خبر


سرخط اخبار فرهنگی

پربازدیدترین ها