سه شنبه 02 مرداد 1403    2024/7/23

چهارشنبه 28 تیر 1402 ، 16 : 13

کد خبر :

آخرین وضعیت مصدومیت پدیده والیبال ایران

قطرپاسور تیم ملی والیبال که در لیگ ملت‌های ۲۰۲۳ دچار مصدومیت شد باید زیر تیغ جراحی برود و در حال حاضر منتظر تعیین تاریخ عمل جراحی خود است.

به گزارش سبحان ، علی حاجی‌پور ستاره جوان تیم ملی والیبال ایران در جریان لیگ ملت‌های ۲۰۲۳ و در بازی با آرژانتین دچار مصدومیت شد و دیگر قادر به ادامه مسابقه نبود.

به گزارش سبحان ،علی حاجی‌پور به وضعیت مصدومیت خود اشاره و بیان کرد: رباط ACL  و مینیسک پاره کرده‌ام که نیاز به عمل جراحی دارد. باید دو هفته‌ای منتظر بمانم تا تاریخ عملم مشخص شود. تقریبا پنج، شش ماه از والیبال دور می‌شوم اما آسیب جزئی از ورزش حرفه‌ای است و باید تحمل کرد. روزهای خوب و بد داریم. این اتفاق ممکن بود برای هر کسی بیفتد و باید با آن کنار آمد.

او در این مورد افزود: در بازی با آرژانتین موقع فرود آمدن، پایم که به زمین رسید زانویم به داخل چرخید و صدای پاره شدن و قطع شدن چیزی را شنیدم. زانویم درد گرفت و دیگر نتوانستم ادامه بدهم.

قطرپاسور تیم ملی والیبال در مورد قرارداد باشگاهی خود گفت: با فولاد سیرجان ایرانیان قرارداد داشتم. باید ببینیم چه زمانی به مسابقات می‌رسم. اگر تمرینات و شرایط خوبی برای کمک به سایر بازیکنان داشته باشم، قطعا این کار را می‌کنم.

شرمنده مردم هستیم

حاجی‌پور در مورد نتایج تیم ملی در لیگ ملت‌های ۲۰۲۳ بیان کرد: قطعا نتایج برای مردم دلگرم کننده نبود اما نتوانستیم از تمام پتانسیل تیم استفاده کنیم. چند نفر از بازیکنانمان به دلایل مختلف نبودند و نتوانستند به تیم کمک کنند. قطعا پتانسیلی که تیم ملی سال گذشته در لیگ ملت‌ها نشان داد خیلی متفاوت با امسال بود.

او در ادامه بیان کرد: بازیکنان جوانی در تیم حضور داشتند و برخی جاها کم تجربگی باعث شد نتیجه‌ای که می‌خواستیم را نگیریم. نتایج، این موضوع را نشان می‌دهد که چند دیدار را سه بر دو واگذار کردیم. این مسائل باعث شد نتیجه دلخواهمان را نگیریم. از طرفی سفرهای طولانی مدت و پروازهای اکونومی خیلی خسته کننده بود و زمان لازم برای ریکاوری هم نداشتیم. در کل شرمنده مردم ایران هستیم و عذرخواهی می‌کنیم. امیدوارم تیم در تورنمنت‌های پیش رو با مدالی خوشرنگ باعث شادی دل مردم شود.

حاجی‌پور در مورد اولین حضور خود در لیگ ملت‌ها بیان کرد: تجربه خیلی خوبی بود. دوست داشتم تفاوت والیبال بازی کردن تیم‌های دیگر را با والیبال ایران ببینم. دیدن تمام این مسائل لذت‌بخش بود.


چهارشنبه 28 تیر 1402 ، 16 : 13

کد خبر :

بازدید : 250
• بزرگنمایی متن خبر


سرخط اخبار ورزشی

پربازدیدترین ها