سه شنبه 01 خرداد 1403    2024/5/21

چهارشنبه 28 تیر 1402 ، 0 : 12

کد خبر :

رئیس پلیس آگاهی فراجا:

کشف ۴۲۷ موتور سیکلت مسروقه در اولین مرحله طرح مبارزه باسارقان

رئیس پلیس آگاهی فراجا گفت: کارآگاهان پلیس‌آگاهی همزمان در سراسر کشور با اجرای اولین مرحله از طرح عملیاتی مبارزه با سارقان موتورسیکلت بیش از ۴۰۰ دستگاه موتور سیکلت مسروقه را کشف کردند.

به گزارش خبرگزاری سبحان ، سردار محمد قنبری رئیس پلیس آگاهی فراجا گفت: اولین مرحله از طرح عملیاتی کشف موتورسیکلت‌های مسروقه اوایل تیرماه به صورت همزمان در استان‌های سراسر کشور به مدت سه روز اجرا شد.

وی افزود: در این بازه زمانی پس از جمع‌بندی نتایج واصله کارآگاهان پلیس آگاهی موفق شدند تعداد ۴۲۷ دستگاه موتورسیکلت مسروقه و در خلال اجرای طرح، تعداد ۱۰۲ دستگاه خودرو نیز کشف کنند.

رئیس پلیس آگاهی فراجا تصریح کرد: مبارزه با سارقان و مالخران موتورسیکلت و همچنین خودرو، کاهش و کنترل نسبی وقوعات جرم و افزایش کشف از جمله اهداف کلی این طرح است.

وی همچنین کاهش زمان کشف تا وقوع، ارتقا امنیت اجتماعی و ایجاد آرامش روانی جامعه، ناامن کردن محیط برای فعالیت سارقان و پیشگیری از جرم را از دیگر اهداف این طرح عنوان کرد.

سردار قنبری از شهروندان خواست جهت پیشگیری از سرقت نکات ایمنی و هشدارهای پلیس را جدی بگیرند و موتور سیکلت خود را ضمن اینکه در مکان امنی پارک می‌کنند به تجهیزات ایمنی نیز مجهز کنند.


چهارشنبه 28 تیر 1402 ، 0 : 12

کد خبر :

بازدید : 179
• بزرگنمایی متن خبر


سرخط اخبار اجتماعی

پربازدیدترین ها