سه شنبه 28 فروردین 1403    2024/4/16

دوشنبه 26 تیر 1402 ، 20 : 13

کد خبر :

«ملاقات با حسین (ع)» پس از «با حسین (ع) حرف بزن»

ویژه‌برنامه «ملاقات با حسین(ع)» از ۲۷ تیر و به مناسبت ماه محرم، هر روز از شبکه نمایش خانگی پخش می‌شود.

به گزارش سبحان ، همزمان با فرا رسیدن ماه محرم، شبکه نمایش خانگی با «ملاقات با حسین(ع)»، برنامه‌ای ویژه از روایت تجربه‌های ناب مردم ایران و جهان در ارتباط با شخصیت حسین‌بن‌علی(ع)، مهمان مخاطبان شبکه نمایش خانگی می‌شود.

«ملاقات با حسین(ع)» برنامه‌ای گفت‌وگو محور است که در هر قسمت از آن افراد مختلف با نگاه، عقیده، ظاهر و شاید دینی متفاوت، از ارتباط و حس خاصشان با امام حسین(ع) می‌گویند. مهمانانی از ایران و سراسر دنیا که برخی از آن‌ها غیرمسلمانان خارجی هستند و هر کدام روایات متفاوت و جالب توجهی از برقراری این ارتباط قلبی را برای مخاطبان بازگو می‌کنند.

این برنامه بدون حضور مجری ساخته شده و فضایی را طراحی کرده که در آن مهمانان و مخاطبان بتوانند به شکلی ساده و صمیمی با آن ارتباط برقرار کنند و هر یک از زبان خود و با نوع نگاه خودشان راجع به شخصیت امام حسین(ع) صحبت کنند.

تهیه‌کنندگی و کارگردانی این برنامه را محمدامین پرواس و محمدجواد اسدی برعهده دارند که پیش‌تر برنامه «با حسین (ع) حرف بزن» را به مدت ۸ سال تهیه و پخش کرده‌اند.

«ملاقات با حسین(ع)» در ۱۵ قسمت ۳۰ دقیقه‌ای تولید شده و از ۲۷ تیرماه هر روز ساعت ۲۰ از فیلیمو پخش خواهد شد.

به گزارش سبحان ، برنامه محرمی «با حسین حرف بزن» از سال ۹۴ کلید خورد و طی ۸ فصل تا سال گذشته روی آنتن شبکه نسیم رفته است. این برنامه در این ۸ فصل به تهیه‌کنندگی محمد امین پرواس در تلویزیون ساخته شد و حالا در فصل نهم تهیه‌کننده تغییر کرده است و امیر بهراد رحمانی و محمد حسین تقوایی تهیه‌کنندگان فصل جدید برنامه هستند.

پرواس، تهیه کننده قبلی با تغییر نام برنامه تصمیم گرفته تولید آن را در فضای مجازی ادامه دهد.


دوشنبه 26 تیر 1402 ، 20 : 13

کد خبر :

بازدید : 118
• بزرگنمایی متن خبر


سرخط اخبار فرهنگی

پربازدیدترین ها