جمعه 22 تیر 1403    2024/7/12

دوشنبه 26 تیر 1402 ، 29 : 12

کد خبر :

قطعی برق پیست اتومبیلرانی مجموعه آزادی دو هفته شد!

پیست اتومبیلرانی مجموعه ورزشی آزادی تهران دو هفته است که برق ندارد.

به گزارش سبحان ، در حالی که عملیات بهسازی و نوسازی پیست اتومبیلرانی آزادی بعد از حدود 20 سال آغاز شده و در حال انجام است، این عملیات به مدت دو هفته است که با اتفاقات ناشی از فرسودگی سیستم برق رسانی منطقه، برق ندارد و تعطیل شده است.

به رغم پیگیری های زیاد مجموعه آزادی و  فدراسیون اتومبیلرانی، اما هنوز هیچ اقدامی صورت نگرفته است و  مسئولان شرکت توسعه و برق منطقه هم جواب درستی به تعطیلی تمرین و فعالیت در گرمای طاقت فرسای ورزشکاران و درخواست های مسئولان نمی‌دهند.

مدیر روابط عمومی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی درباره علت قطع دو هفته‌ای برق پیست اتومبیلرانی به ایسنا گفت: این مشکل ارتباطی به داخل مجموعه ندارد و مربوط به بیرون پیست است. البته برای رفع این مشکل مکاتباتی با شهرداری منطقه 22 و اداره برق آن منطقه داشتیم و اعلام کردیم که مجموعه آزادی این آمادگی را دارد که در جهت رفع مشکل برق اقدامات لازم را انجام دهد. البته هنوز به ما از طرف شهرداری این اجازه داده نشده که با کندن زمین در جریان علت قطع برق پیست اتومبیلرانی قرار بگیریم.

وی افزود: برای رفع مشکل قطعی برق منتظر هماهنگی لازم با شهرداری منطقه 22 هستیم تا در صورت دادن مجوز و با همکاری اداره برق منطقه زودتر مشکل را برطرف کنیم. هر زمان این اجازه به ما داده شود قطعا در جهت رفع مشکل ایجاد شده اقدام خواهیم کرد.


دوشنبه 26 تیر 1402 ، 29 : 12

کد خبر :

بازدید : 134
• بزرگنمایی متن خبر


سرخط اخبار ورزشی

پربازدیدترین ها