پنجشنبه 24 خرداد 1403    2024/6/13

دوشنبه 26 تیر 1402 ، 20 : 9

کد خبر :

ادامه بررسی لایحه وزارت بازرگانی در دستور کار امروز مجلس

ادامه بررسی گزارش کمیسیون اجتماعی در مورد لایحه دوفوریتی تشکیل وزارت بازرگانی که روز گذشته - ۲۵ تیرماه - کلیات آن به تصویب رسید، در دستور کار امروز صحن علنی مجلس قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار پارلمانی سبحان ، نشست علنی امروز- دوشنبه ۲۶ تیرماه- مجلس شورای اسلامی به ریاست محمد باقر قالیباف و با حضور ۱۹۲ تن از نمایندگان آغاز شد.

قرار است در این نشست ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون اجتماعی در مورد لایحه دوفوریتی تشکیل وزارت بازرگانی و گزارش کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مورد طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی (اعاده شده از شورای نگهبان) بررسی شود.

همچنین نمایندگان در این جلسه ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد لایحه یک فوریتی الحاق پنج تبصره به ماده (۲) قانون پایانه های فروشگاهی و سامانه مودیان و ادامه رسیدگی به گزارش شور دوم کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید و نظارت بر اجرای اصل (۴۴) قانون اساسی در مورد طرح تأمین مالی و جهش تولید از طریق اصلاح قوانین حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی کشور و حمایت از کالای ایرانی و رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور را بررسی می کنند.

گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد لایحه ایجاد منطقه آزاد تجاری - صنعتی دوغارون، لایحه ایجاد منطقه آزاد تجاری - صنعتی سرخس، لایحه ایجاد منطقه آزاد تجاری - صنعتی مازندران و بررسی تقاضای عده‌ای از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مورد رسیدگی به طرح جامع مدیریت شهری و روستایی از دیگر برنامه های امروز صحن علنی مجلس شورای اسلامی است.


دوشنبه 26 تیر 1402 ، 20 : 9

کد خبر :

بازدید : 63
• بزرگنمایی متن خبر


سرخط اخبار سیاسی

پربازدیدترین ها