سه شنبه 01 خرداد 1403    2024/5/21

يكشنبه 25 تیر 1402 ، 9 : 14

کد خبر :

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس استان اصفهان خبر داد؛

دستگیری ضارب آمران به معروف در اصفهان

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس استان اصفهان از دستگیری ضارب ۲ نفر از آمران به معروف در شهر اصفهان در عملیات مأموران پلیس خبر داد.

به گزارش سبحان ، سرهنگ مسعود طریفی اظهار داشت: در پی شکایت ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مبنی بر توهین، ضرب و جرح و سرقت گوشی تلفن همراه ۲ نفر از آمران به معروف موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد ۲ نفر از آمران به معروف در یکی از پمپ بنزین‌های شهر اصفهان به راننده خانم یک دستگاه خودروی سواری پژ و۲۰۶ که کشف حجاب کرده بود تذکر می‌دهند اما با توهین و فحاشی از سوی وی مواجه می‌شوند و در ادامه راننده یک دستگاه خودروی سواری پژو پارس به آنها حمله ور شده و پس از ضرب و جرح آمران به معروف گوشی تلفن همراه یکی از آمران را به خانم کشف حجاب داده و او نیز آن را به سرقت می‌برد.

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس استان اصفهان اظهار داشت: مأموران پس از کسب اطلاعات لازم با انجام یک سری اقدامات تخصصی و هوشمندانه در کمترین زمان ممکن فرد ضارب دستگیر و به همراه پرونده برای انجام اقدامات قانونی تحویل مرجع قضائی دادند.

سرهنگ طریفی، خاطر نشان کرد: همچنین فرد کشف حجاب کرده نیز به جرم اخلال در نظم عمومی، کشف حجاب در انظار عمومی، توهین به آمران به معروف و سرقت گوشی تلفن همراه دستگیر و به همراه پرونده تحویل مرجع قضائی شد.


يكشنبه 25 تیر 1402 ، 9 : 14

کد خبر :

بازدید : 117
• بزرگنمایی متن خبر


سرخط اخبار استان ها

پربازدیدترین ها