دوشنبه 14 اسفند 1402    2024/3/4

يكشنبه 25 تیر 1402 ، 50 : 13

کد خبر :

معاون استاندار :

ظرفیت های مناسب برای حل مشکلات جامعه کارگری در استان فارس وجود دارد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: برای حل مشکلات جامعه کارگری استان در کنار آنها هستیم تا علاوه بر ارج نهادن به تلاش های آنها، از بار مشکلاتشان نیز بتوانیم بکاهیم.ظرفیت های مناسب برای حل مشکلات جامعه کارگری در استان فارس وجود دارد.

به گزارش سبحان ، اسماعیل قزل سفلی، روز یکشنبه در نشست خانه کارگر در شیراز افزود: آن دسته از مشکلات و موانع پیش روی جامعه کارگری که قابلیت پیگیری و رفع در استان دارد را با جدیت دنبال خواهیم کرد.
وی ادامه داد: جامعه کارگری امروز با وجود مواجه با مشکلات بسیار اما با قدرت در صحنه کار و فعالیت کشور و استان حضور دارد و هرچند نسبت به برخی ناملایمات و مشکلات گلایه های به حقی هم دارد اما خط و مسیر حرکت خود را از دشمن جدا کرده است.
او اظهار کرد: نظام اسلامی هم صدای جامعه بزرگ کارگری را شنیده چرا که کارگر را پیشران حرکت اقتصاد و تولید می داند.

معاون استاندار : ظرفیت های مناسب برای حل مشکلات جامعه کارگری در استان فارس وجود دارد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: با وجود کاستی ها و مشکلاتی که جامعه کارگری با آن مواجه است اما اقدامات و فعالیت هایی نیز از سوی مسئولان نظام در جهت حل مشکلات آنها انجام شده است.

قزل سفلی افزود: نفس تدوین برنامه‌های پنج ساله توسعه و اینکه بخش هایی را به حوزه تامین اجتماعی اختصاص دهند اقدامی مبارک و بیانگر توجه به جامعه بزرگ و ارزشمند کارگری است.
وی، با اشاره به قرار داشتن در فصل بررسی برنامه هفتم توسعه گفت: اینکه در برنامه توسعه هفتم نظام تامین اجتماعی در حدود ۱۰ بند به بحث تامین اجتماعی پرداخته شده از نقاط قوت این برنامه است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس ابراز امیدواری کرد که با پیگیری عالمانه و دقیق مشکلات جامعه کارگری از مجاری قانونی، شاهد حل مشکلات این قشر زحمتکش و تزریق روحیه امید و انگیزه در میان آنها باشیم.


يكشنبه 25 تیر 1402 ، 50 : 13

کد خبر :

بازدید : 98
• بزرگنمایی متن خبر


سرخط اخبار استان ها

پربازدیدترین ها