دوشنبه 01 مرداد 1403    2024/7/22

يكشنبه 25 تیر 1402 ، 42 : 12

کد خبر :

معاون سازمان خصوصی‌سازی گفت:

توضیح معاون سازمان خصوصی‌سازی درباره نامه به باشگاه پرسپولیس و ورود به قرارداد نکونام

معاون سازمان خصوصی‌سازی گفت، در شأن این سازمان نیست که به رقم قرارداد جواد نکونام ورود کند و صحبتی در این باره در جلسه مجمع نشده است.

میثم پیله‌فروش معاون سازمان خصوصی‌سازی و  نماینده وزارت اقتصاد و دارایی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری سبحان، درباره مجمع روز گذشته باشگاه استقلال و اینکه همچنان هیئت مدیره این باشگاه یک عضو کمتر دارد، گفت: مجمع باشگاه استقلال به‌زودی بار دیگر برگزار خواهد شد و در آن جلسه عضو پنجم را نیز انتخاب خواهیم کرد.

وی در واکنش به این موضوع که آیا در جلسه روز گذشته درباره قرارداد مفقودشده جواد نکونام صحبت شد، اظهار داشت: خیر! در شأن مجمع نیست که درباره این مسائل صحبت کنیم. در مجمع بحث‌های دیگری مطرح می‌شود.

«اما گفته می‌شود سازمان خصوصی‌سازی با رقم قرارداد نکونام مخالف بوده و تأکید شده است باید سقف 15 میلیاردی در قرارداد او رعایت شود!»، معاون سازمان خصوصی‌سازی در واکنش به طرح این موضوع تأکید کرد: اصلاً این‌طور نیست. در شأن سازمان خصوصی‌سازی نیست که به این موضوعات ورود کند و فدراسیون این کار را انجام می‌دهد. ما فقط مجمع را برگزار می‌کنیم.

پیله‌فروش در مورد اینکه خلاف گفته او نامه‌ای از سازمان خصوصی‌سازی منتشر شده است که از باشگاه پرسپولیس نمونه قراردادها و همچنین توضیح درباره هوادار متمول خواسته شده است، گفت: همانطور که می‌دانید در سال جاری هیئت نظارت بر عملکرد باشگاه‌ها تشکیل شده و همه اعضا و دبیر آن نیز معرفی شده‌اند. این هیئت وظیفه نظارت بر رفتار مالی باشگاه‌ها را دارد و سازمان خصوصی‌سازی نیز وظیفه دارد بر هر چیزی که بر سهام یک شرکت تأثیرگذار است، رسیدگی و نظارت کند.

«آیا نامه‌ای مشابه به باشگاه استقلال نیز ارسال شده است؟»، وی در جواب این پرسش توضیح داد: ما حدود 532 شرکت داریم و عین همین کار را با تمام شرکت‌ها انجام می‌دهیم. حالا ممکن است یک نامه منتشر شود و به دست شما برسد و مابقی نامه‌ها منتشر نشوند.


يكشنبه 25 تیر 1402 ، 42 : 12

کد خبر :

بازدید : 148
• بزرگنمایی متن خبر


سرخط اخبار ورزشی

پربازدیدترین ها