پنجشنبه 24 خرداد 1403    2024/6/13

يكشنبه 25 تیر 1402 ، 19 : 11

کد خبر :

معاون برنامه‌ریزی و اجرایی انجمن ملی صنایع لوازم‌خانگی ایران:

سند جامع صنعت لوازم‌خانگی کشور منتشر شد

معاون برنامه‌ریزی و اجرایی انجمن ملی صنایع لوازم‌خانگی ایران از انتشار سند جامع صنعت لوازم‌خانگی کشور خبر داد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی سبحان ، "فرشاد براتی" امروز یکشنبه در نشست خبری افزود: این سند که حاصل بیش از ۲۲ ماه کار کارشناسی دولت، بخش خصوصی و کارشناسان است، با همکاری موسسه مطالعات و پژوهش‌های بازرگانی وزارت صمت، انجمن صنایع لوازم‌خانگی ایران و «محسن خلیلی عراقی» از صنعتگران و چهره‌های نام آشنای این صنعت تهیه و در قالب یک مجلد علمی- کاربردی- تحقیقاتی با عنوان «بازآفرینی یک صنعت، هفت دهه تحولات لوازم‌خانگی ایران» بهمن‌ماه پارسال رونمایی و روز گذشته منتشر شد.
وی گفت: این مجلد در ۱۰ فصل و ۴۶۰ صفحه با توجه به رویکردهای دولت و نگاه بخش خصوصی با تکیه بر اجزا و قطعات، صنایع انرژی‌بر و صنایع غیرانرژی بر تهیه شده است.
براتی خاطرنشان‌کرد: امروز این مجلد آماده ارائه به بخش خصوصی، صنعتگران و تولیدکنندگان است و با دارا بودن سند سیاستی پیشنهادی می‌تواند چراغ راه این صنعت، مسوولان و دست‌اندرکاران باشد.
به گزارش سبحان ، در این سند جامع، ضمن بررسی وضعیت اقتصادی کشور و جهان، مسائلی همچون صنعت لوازم‌خانگی کشورمان، فناوری‌های روز، مشکلات و معضلات موجود، راهکارها، حجم بازار و غیره مورد بررسی و تدقیق قرار گرفته است.
این کتاب به‌عنوان مجموعه‌ای شامل تجربیات بزرگ صنعت لوازم‌خانگی کشور به صورت علمی و تخصصی تهیه شده است. این سند جامع در ۱۰ فصل و پروژه تعریف شده که دولت و شرکت‌ها می‌توانند با ارائه جداول زمان‌بندی آنها را اجرایی کنند.


يكشنبه 25 تیر 1402 ، 19 : 11

کد خبر :

بازدید : 127
• بزرگنمایی متن خبر


سرخط اخبار اقتصادی

پربازدیدترین ها