شنبه 29 اردیبهشت 1403    2024/5/18

شنبه 24 تیر 1402 ، 0 : 12

کد خبر :

باند جعل مدارک دانشگاه آزاد اسلامی شناسایی شد

باند جعل مدارک دانشگاهی دانشگاه آزاد شناسایی و اقدامات لازم برای دستگیری عوامل، مباشرین و معاونین در جرم جعل مدارک مذکور انجام شد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری سبحان، به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد، در پی ثبت شکایت دانشگاه آزاد اسلامی در مرجع قضایی و با پیگیری‌های مرکز امور حقوقی دانشگاه آزاد اسلامی و تلاش پلیس فتا، باند جعل مدارک دانشگاهی شناسایی و اقدامات لازم جهت دستگیری عوامل، مباشرین و معاونین در جرم جعل مدارک مذکور انجام که توفیقات چشمگیری در خصوص شناسایی و دستگیری عوامل این باند حاصل شد.

لازم به ذکر است باند موردنظر با تبلیغات گسترده در فضای مجازی و در پیام‌رسان های خارجی و بهره‌گیری از ساده‌لوحی برخی سلبریتی ها و اشخاص مشهور در تبلیغ اقدامات مجرمانه خود، برخی از افراد را به طمع اخذ مدرک تحصیلی فریفته و مبالغ هنگفتی از ایشان کلاهبرداری کرده بودند. در همین خصوص بسیاری از اشخاصی که دانسته یا ندانسته با باند مذکور همکاری و یا برای ایشان تبلیغ کرده بودند، شناسایی و با اقدامات تخصصی پلیس فتا بسیاری از عوامل این باند شناسایی و دستگیر شده‌اند.

تلاش برای شناسایی سایر عوامل این باند همچنان ادامه دارد که انشاالله بزودی با مجازات قاطع قانونی ایشان، پرونده مزبور به سرانجام رسیده و باند مذکور بطور کامل متلاشی خواهد شد.


شنبه 24 تیر 1402 ، 0 : 12

کد خبر :

بازدید : 55
• بزرگنمایی متن خبر


سرخط اخبار سیاسی

پربازدیدترین ها