يكشنبه 24 تیر 1403    2024/7/14

شنبه 24 تیر 1402 ، 22 : 14

کد خبر :

پرسپولیس لایحه دفاع از پیروانی را به کمیته انضباطی فرستاد

باشگاه پرسپولیس لایحه دفاعی خود درباره افشین پیروانی را به کمیته انضباطی ارسال کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری سبحان ، کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال هفته گذشته افشین پیروانی و حسین خبیری را به دلیل آنچه مصاحبه غیرمسئولانه درباره سقف بودجه و نشر اکاذیب و افترا عنوان شده بود به مدت 20 روز از همراهی تیم خود محروم کرد.

یک روز پس از اعلام این حکم اما افشین پیروانی در دیدار دوستانه پرسپولیس مقابل شمس آذر قزوین روی نیمکت سرخپوشان نشست و انتشار تصاویر او باعث شد تا کمیته انضباطی به این پرونده ورود کند. کمیته انضباطی با صدور اطلاعیه‌ای فرصتی 48 ساعته به پیروانی و پرسپولیس داد تا دفاعیه خود در این باره را به این کمیته ارسال کنند.

در همین راستا هم بخش حقوقی باشگاه پرسپولیس روز گذشته (جمعه) لایحه دفاعی خود را به کمیته انضباطی ارسال کرده است تا روند این پرونده طی شود. ظاهراً علاوه بر پرونده کمیته اخلاق، پرونده دیگری مبنی بر عدم تمکین از حکم رکن قضایی برای افشین پیروانی در کمیته انضباطی تشکیل شده که در لایحه باشگاه پرسپولیس از این اتهام دفاع شده است.

قرار است جلسه کمیته اخلاق برای رسیدگی به پرونده حسین خبیری و افشین پیروانی امروز (شنبه) برگزار شود و این دو مدیر پرسپولیس نیز به این جلسه دعوت شدند.


شنبه 24 تیر 1402 ، 22 : 14

کد خبر :

بازدید : 223
• بزرگنمایی متن خبر


سرخط اخبار ورزشی

پربازدیدترین ها