سه شنبه 28 فروردین 1403    2024/4/16

شنبه 24 تیر 1402 ، 28 : 13

کد خبر :

توضیحات روابط عمومی شرکت واحد درباره یک فیلم؛

اتوبوس‌ها هر روز بررسی فنی و ظاهری می‌شوند

روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی درباره انتشار فیلمی از ایجاد یک حفره در یکی از اتوبوس‌های درون شهری،اعلام کرد: همه اتوبوس‌های این شرکت به صورت روزانه از نظر ظاهری و فنی بررسی و در صورت هرگونه نقص اجازه خدمات رسانی به مردم را نخواهند داشت.

به گزارش سبحان، از شرکت واحد اتوبوسرانی تهران، در پی انتشار کلیپی از ایجاد یک حفره در یکی از اتوبوس های شرکت واحد به اطلاع می رساند؛ اتوبوس مذکور به صورت خالی و بدون مسافر در حال اعزام به سوله بازسازی شرکت واحد بوده است و ادعای حمل مسافر با آن به دلیل آسیب احتمالی به مسافران نادرست است.

بر اساس این گزارش؛ همه اتوبوس‌های شرکت واحد به صورت روزانه از نظر ظاهری و فنی توسط مسئولان بهره برداری این شرکت بررسی و در صورت هرگونه نقص ظاهری و فنی اجازه خدمات رسانی به مردم را نخواهند داشت.

چندی پیش ویدیویی از سوراخ شدن کف اتوبوس فعال شهری در فضای مجازی منتشر از سوی یکی از رانندگان به سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه ارسال شد و فیلمبردار ادعا می کند که رانندگان خواهان رسیدگی و برخورد قانونی با عاملان آن هستند.

سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه نوشته است که از این «اتوبوس دوکابین فرسوده در خط راه آهن به پارک وی» استفاده می‌شود و هر لحظه ممکن است پای مسافر درون سوراخ گیر کند و اگر اتوبوس در حال حرکت باشد قطعا پای مسافر قطع خواهد شد.

در ادامه توضیح این ویدیو آمده که انتصاب مدیران بدون سابقه و تخصص در حمل و نقل شهری باعث به وجود آمدن چنین وضعیتی می‌شود.


شنبه 24 تیر 1402 ، 28 : 13

کد خبر :

بازدید : 116
• بزرگنمایی متن خبر


سرخط اخبار اجتماعی

پربازدیدترین ها