شنبه 29 اردیبهشت 1403    2024/5/18

شنبه 24 تیر 1402 ، 15 : 13

کد خبر :

سردار ملکی تاکید کرد؛

مبارزه جدی با قاچاق موادمخدر در حریم خطوط ریلی

فرمانده پلیس راه آهن کشور از کشف بیش از ۲۰ کیلوگرم تریاک توسط پلیس راه آهن کرمان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری سبحان، سردار حشمت اله ملکی فرمانده پلیس راه آهن کشور اظهار داشت: همکارانم در پلیس راه آهن کرمان با تشدید اقدامات مراقبتی حین کنترل و پوشش ایستگاه‌های بین راهی فاقد پلیس در محور ریلی کرمان-سیریز به مسافری غیرمجاز از اتباع یکی از کشورهای همسایه شرقی مشکوک شدند.

این مقام ارشد انتظامی افزود: متهم با اقدام به تهیه بلیت غیر همنام با مشخصات فردی دیگر حساسیت موضوع را دوچندان کرده بود و زمانی که مأموران قصد بازدید ساک مسافرتی وی را داشتند با رها کردن آن از محل متواری می‌شود.

فرمانده پلیس راه آهن کشور در ادامه بیان داشت: مأموران این پلیس با هوشیاری و آشنایی کامل به سطح حوزه استحفاظی، با اجرای طرح مهار، متهم را دستگیر، به سالن مسافری انتقال و پس از کنترل بار همراه وی تعداد ۸ بسته حاوی بیش از ۲۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک که به صورت بسیار ماهرانه در داخل ساک مسافرتی جاسازی شده بود، کشف کردند.

وی افزود: متهم به بزه انتسابی اقرار و در اجرای دستور مرجع قضائی به همراه مواد مکشوفه تحویل پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی شهرستان زرند شد.

سردار ملکی در پایان با توصیه به مسافرانی که راه آهن و قطار را به عنوان وسیله سفر خود انتخاب می‌کنند، تصریح کرد: مبارزه جدی با سوداگران مرگ در دستور کار پلیس راه آهن پلیس پیشگیری فراجا بوده و مسافران از جابه‌جایی بسته‌های افراد ناشناس خودداری کنند چراکه پلیس راه آهن در صورت کشف هر گونه اشیا و وسایل ممنوعه و غیرمجاز برابر مقررات با فرد حمل کننده، برخورد قانونی خواهد کرد.


شنبه 24 تیر 1402 ، 15 : 13

کد خبر :

بازدید : 195
• بزرگنمایی متن خبر


سرخط اخبار اجتماعی

پربازدیدترین ها