شنبه 29 اردیبهشت 1403    2024/5/18

شنبه 24 تیر 1402 ، 47 : 10

کد خبر :

معاون پارلمانی رئیس جمهور :

نشست خبری سخنگوی شورای نگهبان آغاز شد

معاون پارلمانی رئیس جمهور درباره آخرین وضعیت تشکیل لایحه وزارت بازرگانی گفت: این لایحه چندین هفته است که در دستور کار مجلس قرار دارد و امید است هفته جاری با اولویت بررسی در صحن علنی به تصویب نمایندگان مجلس شورای اسلامی برسد.

به گزارش سبحان ، «سید محمد حسینی» درباره آخرین وضعیت "لایحه تشکیل وزارت بازرگانی"، تصریح کرد: این لایحه در مجلس شورای اسلامی مقداری با تأخیر اعلام وصول شد و پس از اعلام وصول در کمیسیون اجتماعی مطرح و طی دو جلسه با ایجاد تغییراتی که دولت هم با آن موافق بود، به تصویب رسید.

مجلس این هفته لایحه وزارت بازرگانی را به تصویب برساند

وی در ادامه بیان کرد: این لایحه چندین هفته است که در دستور کار مجلس قرار دارد، امیدواریم هفته جاری در اولویت بررسی در صحن علنی قرار گرفته و به تصویب نمایندگان مجلس شورای اسلامی برسد.

نظر رئیس جمهور بر تصویب لایحه وزارت بازرگانی است

معاون پارلمانی رئیس جمهور خاطر نشان کرد: برخی نمایندگان نسبت به این لایحه تردیداتی مطرح کردند که دولت به سرعت اعلام کرد، تردیدی وجود ندارد. نظر رئیس جمهور بر این است که این لایحه نهایی و ابلاغ شود.

تکذیب شایعه جابه جایی در دولت

حسینی درباره شایعات اخیر مبنی بر ایجاد تغییرات و جابه جایی در کابینه دولت گفت: صحت ندارد و فعلا خبری نیست اگر تصمیمی گرفته شود بلافاصله اعلام و همه از آن مطلع خواهند شد گاهی رسانه ها به شایعات دامن می‌زنند.


شنبه 24 تیر 1402 ، 47 : 10

کد خبر :

بازدید : 58
• بزرگنمایی متن خبر


سرخط اخبار سیاسی

پربازدیدترین ها