شنبه 12 اسفند 1402    2024/3/2

پنجشنبه 22 تیر 1402 ، 44 : 11

کد خبر :

سفارت ایران در پاکستان:

نگرانی رژیم صهیونیستی در بحث حقوق بشر تمسخرآمیز است

سفارت جمهوری اسلامی ایران در پاکستان اظهار نظر رژیم صهیونیستی درباره وضعیت حقوق بشر در دیگر کشورها را تمسخرآمیز دانست و تاکید کرد که اسرائیل غاصب مسوول ۷ دهه سرکوب ملت فلسطین است.

به گزارش روز پنجشنبه سبحان ، بخش دیپلماسی عمومی و مطبوعاتی سفارت ایران در اسلام‌آباد، امروز در حساب کاربری رسمی خود در توییتر نوشت: رژیم آپارتاید و اشغالگر که ملت فلسطین را از حقوق اولیه خود محروم ساخته، دم از حقوق بشر می‌زند.

سفارت ایران با تمسخرآمیز دانستن اظهار نظر رژیم جعلی صهیونیستی درباره نقض حقوق بشر در پاکستان، افزود: اسرائیل مسوول قتل عام مردم بی گناه فلسطین برای ۷ دهه است و اکنون درباره نقض حقوق بشر در کشورها صحبت می‌کند.

دولت پاکستان سه‌شنبه گذشته در واکنش به اتهامات نماینده رژیم صهیونیستی در شورای حقوق بشر سازمان ملل اعلام کرد که اسلام آباد هرگز به توصیه‌های رژیم اشغالگر اسرائیل که سابقه طولانی در سرکوب فلسطینیان دارد، نیاز ندارد.

در همین حال سخنگوی وزارت خارجه پاکستان نیز تاکید کرد که این کشور با توجه به سابقه طولانی ظلم و ستم رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین، نیازی به توصیه های این رژیم ظالم در بحث حقوق بشر ندارد.

معاون نماینده رژیم صهیونیستی نزد مقر سازمان ملل در ژنو ، در جلسه اخیر شورای حقوق بشر اعلام کرد که این رژیم نسبت به آنچه نقض حقوق بشر، سرکوب مخالفان و نقض حقوق اقلیت‌ها می خواند، نگران است.


پنجشنبه 22 تیر 1402 ، 44 : 11

کد خبر :

بازدید : 144
• بزرگنمایی متن خبر


سرخط اخبار بین الملل

پربازدیدترین ها