يكشنبه 24 تیر 1403    2024/7/14

پنجشنبه 22 تیر 1402 ، 48 : 9

کد خبر :

مدیرعامل شرکت کارخانجات نورد و پروفیل ساوه:

ظرفیت صادرات به کشورهای اروپایی در صنعت پروفیل و ضرورت حمایت دولت

مدیرعامل شرکت کارخانجات نورد و پروفیل ساوه گفت: با توجه به ظرفیت فوق العاده این شرکت انتظار داریم دولت در سال رشد تولید حمایت بیشتری داشته باشد.

اخبار شرکت ها: امیرسعید عزیزی، مدیرعامل شرکت کارخانجات نورد و پروفیل ساوه در جریان بازدید رسانه ها از بازدید کارخانجات گروه صنعتی صفا گفت: کارخانه نورد و پروفیل ساوه یکی از تولیدکنندگان پیشرو ایران در صنعت پروفیل است که سابقه فعالیت آن به ۵۰ سال می‌رسد.

وی ادامه داد: 16 خط تولید مشغول به کار هستند اما متاسفانه به دلیل مشکلات، تنها 8 خط تولید فعال می باشد؛ برای فعال کردن این خطوط نیازمند حمایت بیشتر دستگاه های دولتی هستیم.

مدیرعامل شرکت کارخانجات نورد و پروفیل ساوه تصریح کرد: با توجه به ظرفیت فوق العاده این شرکت انتظار داریم دولت در سال رشد تولید حمایت بیشتری از شرکت داشته باشد.

وی با اشاره به ظرفیت صادرات این شرکت عنوان کرد: این شرکت با تکیه‌بر دانش و مهارت متخصصان خود و بهره‌گیری از تکنولوژی روز دنیا توانسته انواع لوله و پروفیل صنعتی و ساختمانی، لوله سیاه و گالوانیزه، لوله‌های گاز شبکه و خانگی و... را به بازار ایران عرضه کند و در جمع صادرکنندگان قرار بگیرد.

مدیرعامل شرکت کارخانجات نورد و پروفیل ساوه در ادامه افزود: کیفیت بالا محصولات شرکت پروفیل ساوه تا به امروز نظر بسیاری از بازارهای جهانی را به خود جلب کرده است. ازاین‌رو، کارخانه پروفیل ساوه راحت‌تر از بسیاری تولیدکنندگان جهان توانسته به بازارهای مهمی مانند آلمان، امارات، عراق، قطر، کویت و... ورود پیدا کند.


پنجشنبه 22 تیر 1402 ، 48 : 9

کد خبر :

بازدید : 227
• بزرگنمایی متن خبر


سرخط اخبار اقتصادی

پربازدیدترین ها