دوشنبه 14 اسفند 1402    2024/3/4

چهارشنبه 21 تیر 1402 ، 25 : 11

کد خبر :

معاون برنامه‌ریزی، مالی و پشتیبانی :

احداث بیمارستان‌های جدید تامین اجتماعی در کشور

معاون برنامه‌ریزی، مالی و پشتیبانی از احداث بیمارستان‌های جدید تامین اجتماعی در نقاط مختلف کشور خبر داد و گفت: در مراکز ملکی این سازمان هیچ هزینه‌ای بابت درمان بیمه‌شدگان دریافت نمی‌شود.

به گزارش سبحان ، سید مرتضی حسینی؛ معاون برنامه‌ریزی، مالی و پشتیبانی سازمان تامین اجتماعی با اشاره به احداث بیمارستان‌های جدید از سوی این سازمان در سطح کشور اظهار کرد: هم‌اکنون 5 بیمارستان مشابه بیمارستان میلاد در سطح کشور  وجود دارد. یعنی بیمارستان‌های دیگر ما هم در سطح و یا بالاتر از بیمارستان میلاد ارائه خدمات می‌دهد. همچنین بیمارستان شریعتی در اصفهان به‌زودی افتتاح آماده خواهد شد که مشابه بیمارستان میلاد در تهران است.

وی با اشاره به اینکه بیمارستان فیاض‌بخش در غرب تهران نیز  تا پایان سال آماده بهره‌برداری  خواهد بود، گفت: بیمارستان اشاره شده ظرفیت550 تختخوابی است که شاید شبیه این بیمارستان در منطقه کم‌نظیر باشد و بیمارستان جدید جایگزین بیمارستان فیاض بخش قبلی می‌شود البته در بسیاری از سطوح توسعه پیدا کرده و در مراحل پایانی کار است بالای 84 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و  ان‌شاءالله تا پایان سال افتتاح می‌شود.

حسینی ادامه داد: سال گذشته نیز بیمارستان هدایت را در همان محل سابق مجدداً احداث کردیم و این فرایند ادامه‌دار خواهد بود.


چهارشنبه 21 تیر 1402 ، 25 : 11

کد خبر :

بازدید : 153
• بزرگنمایی متن خبر


سرخط اخبار اجتماعی

پربازدیدترین ها