يكشنبه 24 تیر 1403    2024/7/14

چهارشنبه 21 تیر 1402 ، 0 : 12

کد خبر :

وزیر ارتباطات خبر داد:

برگزاری جلسات مشترک کسب و کارهای ایرانی با کشورهای عضو اکو

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد: در سومین اجلاس وزرای ارتباطات عضو سازمان «اکو»، جلسات کاری مشترک بین صاحبان کسب‌وکارهای ایرانی که قابلیت حضور در بازارهای خارجی دارند با هیات‌های خارجی شرکت‌کننده در این نشست برگزار خواهد شد.

به گزارش سبحان ، «عیسی زارع‌پور» با انتشار پستی در کانال خود نوشت: سومین اجلاس وزرای ارتباطات و فناوری اطلاعات کشورهای عضو سازمان اکو به میزبانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعت جمهوری اسلامی ایران و با حضور هیات‌های عالی از هشت کشور از فردا بصورت رسمی آغاز خواهد شد.

وی افزود: با توجه به ظرفیت شرکت های دانش بنیان ایرانی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، سعی کردیم در طول مدت میزبانی، علاوه بر جلسات دیپلماتیک و مرسوم این نوع نشست‌های بین المللی، ضمن برگزاری نمایشگاهی جذاب از توانمندی شرکت‌های ایرانی در محل اجلاس، جلسات کاری مشترک بین صاحبان کسب‌وکارهای ایرانی که قابلیت حضور در بازارهای خارجی دارند را نیز با هیات‌های خارجی شرکت کننده در این نشست برگزار کنیم.

وزیر ارتباطات تصریح کرد: در اولین برنامه، روز گذشته شرکت‌های ایرانی توانمندی‌ها و ظرفیت‌های همکاری دوجانبه خود را برای هیئت پاکستانی ارائه کردند که با استقبال طرف پاکستانی مواجه شد.

زارع‌پور افزود: امیدواریم با فرصت فراهم شده، شرکت‌های ایرانی بتوانند در آینده نزدیک سهم خود را بازار این کشورها بدست آورند.

برگزاری جلسات مشترک کسب‌وکارهای ایرانی با کشورهای عضو اکو


چهارشنبه 21 تیر 1402 ، 0 : 12

کد خبر :

بازدید : 224
• بزرگنمایی متن خبر


سرخط اخبار اقتصادی

پربازدیدترین ها