پنجشنبه 24 خرداد 1403    2024/6/13

سه شنبه 20 تیر 1402 ، 0 : 12

کد خبر :

پرسپولیس پول رضایت‌نامه عزت‌اللهی را پرداخت می‌کند؟

باشگاه پرسپولیس برای جذب سعید عزت‌اللهی باید پول رضایت‌نامه این بازیکن را به باشگاه دانمارکی پرداخت کند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری سبحان ، باشگاه پرسپولیس در ادامه نقل‌و‌انتقالات تابستانی خود پس از جذب شهاب زاهدی، مسعود ریگی و محمدحسین کنعانی‌زادگان به دنبال جذب سعید عزت‌اللهی هافبک تیم ملی کشورمان است. صحبت‌های مثبتی بین طرفین رد و بدل شده اما مهم‌ترین مانع در این راه قرارداد عزت‌اللهی با باشگاه وایله دانمارک است.

 

سعید عزت‌اللهی در روزهای گذشته به دنبال مذاکره با باشگاه وایله دانمارک و دریافت رضایت‌نامه بوده و شنیده می‌شود باشگاه دانمارکی حدود 300 هزار دلار برای صدور رضایت‌نامه او در نظر گرفته است.

باشگاه پرسپولیس که ابتدا با پرداخت مبلغ رضایت‌نامه این بازیکن مخالف بوده، ظاهراً منبع خاصی برای پرداخت این مبلغ در نظر گرفته که از آن طریق بتواند مشکل این هافبک ملی پوش را برای پیوستن به پرسپولیس حل کند.

لیست 19 نفره بزرگسالان پرسپولیس با تمدید قرارداد میلاد سرلک پُر شده و در صورت جذب عزت‌اللهی، احتمالاً سینا اسدبیگی به صورت قرضی راهی یک تیم دیگر خواهد شد.

سعید عزت اللهی همزمان با پرسپولیس از دو تیم استقلال و سپاهان نیز پیشنهاد جدی دارد و این دو باشگاه نیز مذاکرات با این بازیکن را آغاز کرده‌اند.


سه شنبه 20 تیر 1402 ، 0 : 12

کد خبر :

بازدید : 225
• بزرگنمایی متن خبر


سرخط اخبار ورزشی

پربازدیدترین ها